Dieta ketogeniczna Spytkowice

Jednym z najnowszych trendów zdrowego odżywiania jest dieta ketogeniczna, która bazuje na zwiększonym spożyciu tłuszczu w celu pozbycia się zbędnych kilogramów. To powoduje, że dieta keto to wyśmienity sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów i zachowanie atrakcyjnej sylwetki.

Odmień swoje nawyki i wykonaj pierwszy krok w stronę zdrowego odżywiania. Pomoże Ci w tym dieta ketogeniczna z dostawą na terenie Spytkowic. Poznaj żywienie w stylu keto!

Cateringi dietetyczne dostarczające dietę do Spytkowic

Nic do wyświetlenia

Nikt nie zamawia diety keto z Twojego cateringu?

Przyciągamy swoim pozycjonowaniem setki użytkowników dziennie, wiesz co to oznacza? Nasz portal to źródło Twoich potencjalnych klientów!
Możesz ich zaprosić na swoją stronę internetową, jeśli tylko podejmiesz z nami współpracę.
Nie na ma na co czekać, nie pozwól by konkurencja była o krok przed Tobą.

Zamawianie cateringu nigdy nie było tak proste

1

Wejdź na stronę wybranego cateringu dietetycznego.

2

Wejdź w panel składania zamówienia.

3

Zaznacz właściwą kaloryke oraz dni dostaw.

4

Czekaj, aż keto kurier dostarczy Twój catering

Dlaczego warto zamówić catering ketogeniczny z dowozem do Spytkowic?

W przypadku diety ketogenicznej przestrzeganie zasad żywieniowych jest niezwykle ważne. Dieta pudełkowa z dostawą pod same drzwi zadba o to, abyś każdego dnia otrzymał zestaw właściwie pełnowartościowych i pysznych dań.

Kiedy wstajesz rano z łóżka, zestaw dań na cały dzień czeka już pod Twoimi drzwiami. Oznacza to, że nie musisz przejmować się zakupami, przygotowywaniem jadłospisu, obliczaniem kalorii ani gotowaniem! To pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu, który w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.

Teraz nie musisz także martwić się, że w swoich zestawach trafisz na coś, za czym nie przepadasz. Duża grupa cateringów zapewnia wymianę posiłków. Dzięki takiej personalizacji menu jesz jedynie to, co lubisz.

Korzyści ze stosowania diety keto

Dieta ketogeniczna to najlepszy sposób na redukcję masy ciała. Nie musisz więc odmawiać sobie dań, które lubisz, żeby zredukować nadmiar kilogramów. Możesz jeść smacznie, zdrowo i tak jak lubisz.

Zmniejszona podaż węglowodanów przekłada się na większą efektywność przez cały dzień  –  szybko dostrzeżesz wzrost energii oraz lepsze samopoczucie, które napędzają Cię do działania.

Dieta keto sprawi, że zapomnisz o uczuciu ciężkości po jedzeniu. Dzięki diecie keto możesz jeść tłuste i ciężkie posiłki i mimo toprzez cały czas czuć się lekko. 

dieta ketogeniczna catering Spytkowice

O diecie keto

Dieta keto to zarówno dieta wysokotłuszczowa, jak i niskowęglowodanowa. Oparta jest na wysokiej podaży tłuszczów zwierzęcych i roślinnych przy jednoczesnym ograniczeniu spożywania  węglowodanów do potrzebnego minimum. Jej głównym zadaniem jest wprowadzenie organizmu w stan ketozy, który powoduje redukcję tkanki tłuszczowej. Mówiąc w skrócie – jedząc tłuszcze, spalasz tłuszcz.

Dieta ketogeniczna FAQ

W jaki sposób dieta ketogeniczna?

Organizm w pierwszej kolejności czerpie energię z węglowodanów. Ich ograniczenie wymusza pozyskiwanie energii  z innych źródeł. To sprawia, że ciało przechodzi w stan ketozy. Stan ketozy polega na tym, że organizm zaczyna spalać tłuszcze, tym samym powodując spadek wagi.

Czym jest stan ketozy?

Ketoza to stan, podczas którego stężenie ciał ketonowych w naszym krwiobiegu wzrasta, a poziom węglowodanów zostaje zredukowany do minimum.

Czy dieta ketogeniczna pomaga w redukcji masy ciała?

Najważniejszym założeniem diety keto jest redukcja tkanki tłuszczowej, a za tym idzie utrata wagi. Catering ketogeniczny pozwala zrzucić średnio 0.5-1kg w ciągu tygodnia.

Co jeść na diecie keto?

Dieta keto bogata jest w posiłki o wysokiej zawartości tłuszczów oraz w pełnej wartości białka. Ich podstawą jest tłuste mięso (wieprzowe, wołowe, drobiowe), golonki i boczki oraz tłuste ryby, a także warzywa, owoce i kiszonki. Do przyrządzania posiłków wykorzystuje się smalec, masło lub olej kokosowy.

Kto może stosować dietę keto?

Catering ketogeniczny zaleca się:

-osobom chcącym  pozbyć się zbędnych kilogramów,

-sportowcom,

-osobom mającym problem z przyswajaniem cukrów,

-cukrzykom,

-osobom, które są po udarze.

Przeciwwskazania do stosowania diety keto?

Diety ketogenicznej nie zaleca się osobom, które:

– mają problemy z wątrobą, nerkami czy trzustką.

Przed rozpoczęciem diety ketogenicznej, należy skontaktować się z lekarzem.

Zamów dietę pudełkową w wersji keto z dowozem pod wskazany adres w Spytkowicach!

Zastanawiasz się, któremu cateringowi dietetycznemu powinieneś zaufać? Sprawdź menu każdego cateringu  i wybierz ten, który  w każdym aspekcie odpowiada Twoim kulinarnym gustom!

Ostatnia aktualizacja strony: