Dieta ketogeniczna Kraków

Najnowszym trendem wśród diet jest dieta ketogeniczna, która polega na spożywaniu zdrowych tłuszczy w celu pozbycia się zbędnych kilogramów. To powoduje, że dieta ketogeniczna to idealny sposób na walkę z nadmierną masą ciała i zachowanie atrakcyjnej sylwetki.

Odmień swoje nawyki i wykonaj pierwszy krok w stronę prawidłowego odżywiania. Pomoże Ci w tym dieta keto z dowozem na terenie Krakowa. Poznaj żywienie w stylu keto!

Cateringi dietetyczne dostarczające dietę do Krakowa

Powermeal zł 64.00

Powermeal

zł 64.00

Wybierz smaczny i zbilansowany catering keto, który dostarczymy prosto pod Twoje drzwi! Zapewniamy ketogeniczne dania przyrządzone przez najlepszych kucharzy w Polsce. Dieta keto od PowerMeal to same korzyści i gwarancja prawdziwej ketozy.

Masterdieta zł 64.00

Masterdieta

zł 64.00

Dieta ketogeniczna od Masterdiety skutecznie doprowadzi Cię do stanu ketozy. Wysokotłuszczowe dania z niską zawartością węglowodanów to idealne połączenie, które pozwoli Ci szybko i zdrowo schudnąć.

Fitnezja zł 64.00

Fitnezja

zł 64.00

Catering, któremu warto zaufać. Keto to idealne rozwiązanie, kiedy chcesz czuć się lekko i mieć lepsze samopoczucie. Zapewnij sobie siłę na cały dzień i zapomnij, że jest coś takiego jak uczucie głodu.

SuperMenu zł 76.00

SuperMenu

zł 76.00

Redukcja kilogramów potrzebna od zaraz? Wybierz dietę keto, na której nie musisz rezygnować z ulubionych posiłków. Zamów catering, który cieszy się dużą popularnością.

RukolaCatering zł 80.00

RukolaCatering

zł 80.00

Catering keto z prawdziwego zdarzenia. Skorzystaj z wyjątkowej diety przygotowanej specjalnie z myślą o Tobie i popraw swoją sylwetkę oraz wyniki sportowe.

Nikt nie zamawia diety keto z Twojego cateringu?

Przyciągamy swoim pozycjonowaniem setki użytkowników dziennie, wiesz co to oznacza? Nasz portal to źródło Twoich potencjalnych klientów!
Możesz ich zaprosić na swoją stronę internetową, jeśli tylko podejmiesz z nami współpracę.
Nie na ma na co czekać, nie pozwól by konkurencja była o krok przed Tobą.

Zamówienie diety pudełkowej łatwe jak nigdy wcześniej

1

Wejdź na stronę wybranego cateringu dietetycznego.

2

Przejdź do składania zamówienia.

3

Wybierz właściwą ilość kalorii oraz dni, w które mamy zapewnić Ci dostawę.

4

Czekaj, aż keto kurier dostarczy Twoje posiłki

Czemu warto zamówić catering ketogeniczny z dowozem do Krakowa?

Dieta ketogeniczną szczególnie wymaga przestrzegania zasad żywieniowych. Catering dietetyczny z dostawą pod same drzwi zadba o to, abyś dzień w dzień otrzymał zestaw właściwie pełnowartościowych i pysznych dań.

Kiedy się budzisz, posiłki na cały dzień czekają już pod Twoimi drzwiami. Oznacza to, że nie musisz przejmować się zakupami, przygotowywaniem menu, liczeniem kalorii ani gotowaniem! Dzięki temu oszczędzasz sporo czasu, który obecnie jest na wagę złota.

Teraz nie musisz także obawiać się, że w swoich zestawach dostaniesz coś, za czym nie przepadasz. Duża grupa cateringów oferuje wymianę posiłków. Dzięki takiej personalizacji menu jesz jedynie to, na co masz ochotę.

keto dieta pudełkowa wysokiej zawartości tłuszczów zwierzęcych

Zalety stosowania diety ketogenicznej

Dieta keto to skuteczny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. Nie musisz więc rezygnować z potraw, które lubisz, żeby pozbyć się nadmiaru. Możesz jeść pysznie, zdrowo i tak jak chcesz.

Ograniczenie węglowodanów skutkuje większą efektywnością w ciągu dnia  –  szybko zauważysz wzrost energii oraz poprawę samopoczucia, które napędzają Cię do działania.

Stosowanie diety ketogenicznej pozwoli Ci zapomnieć o uczuciu ciężkości po jedzeniu. Dzięki diecie ketogenicznej możesz jeść tłuste i ciężkie posiłki i przez cały czas czuć się lekko. 

dieta ketogeniczna catering dietetyczny Kraków - dieta pudełkowa

O diecie keto

Dieta keto to zarówno dieta wysokotłuszczowa, jak i niskowęglowodanowa. Oparta jest na wysokiej podaży tłuszczów zwierzęcych i roślinnych przy jednoczesnym ograniczeniu spożywania  węglowodanów do potrzebnego minimum. Jej głównym zadaniem jest wprowadzenie organizmu w stan ketozy, który powoduje redukcję tkanki tłuszczowej. Oznacza to, że jedząc tłuszcze, możesz spalać tłuszcz.

Dieta ketogeniczna Kraków – FAQ

Jak działa dieta keto?

Nasz organizm w pierwszej kolejności czerpie energię z węglowodanów. Obniżenie ich poziomu wymusza pozyskiwanie energii  z innych źródeł. To powoduje, że organizm jest w stanie ketozy. Stan ketozy polega na tym, że organizm zaczyna wykorzystywać tłuszcze, co prowadzi do redukcji masy ciała.

Czym jest stan ketozy?

Ketoza to stan, w którym stężenie ciał ketonowych w naszym krwiobiegu wzrasta, a zawartość węglowodanów zostaje ograniczona do minimum.

Czy dieta keto pomaga w redukcji masy ciała?

Głównym założeniem diety ketogenicznej jest redukcja tkanki tłuszczowej, a za tym idzie redukcja masy ciała. Catering dietetyczny poleca się osobą, które chcą schudnąć, gdyż pozwala zrzucić średnio 0.5-1kg w ciągu tygodnia, czyli w dość szybkim tempie.

Co można jeść na diecie keto?

Dieta ketogenna bogata jest w zbilansowane posiłki wysokotłuszczowe oraz w pełnowartościowe białka. Ich podstawą są tłuste mięso (wieprzowina, wołowina, drób), golonki i boczki oraz tłuste ryby, tłusty nabiał, a także warzywa, owoce i kiszonki. Do przyrządzania posiłków wykorzystuje się smalec, masło lub olej kokosowy.

Dla kogo jest dieta ketogeniczna?

dietę ketogeniczną zaleca się:

-osobom chcącym  zredukować masę ciała,

-sportowcom,

-osobom mającym kłopot z przyswajaniem cukrów,

-cukrzykom,

-osobom  po udarze.

Kto nie powinien stosować diety keto?

Diety keto nie zaleca się osobom, które:

– zmagają się z chorobami trzustki, wątroby i nerek.

Przed rozpoczęciem diety ketogenicznej, należy przekonsultować to z lekarzem.

Zamów catering dietetyczny w wersji keto z dostawą pod wskazany adres w Krakowie!

Nie wiesz, który catering dietetyczny wybrać? Zobacz menu każdego  i postaw na ten, który  pełni odpowiada Twoim gustom smakowym!

Ostatnia aktualizacja strony:

Zamów dietę keto taniej! Zobacz aktualne promocje