Dieta ketogeniczna Łódź

Wśród diet prym wiedzie jest dieta ketogeniczna, której zasady polegają na spożywaniu zdrowych tłuszczy w celu zrzucenia zbędnych kilogramów. To powoduje, że dieta ketogeniczna to doskonały sposób na utratę wagi i zachowanie atrakcyjnej sylwetki.

Zmień nawyki i zrób najważniejszy krok w kierunku prawidłowego odżywiania. Pomoże Ci w tym dieta ketogeniczna z dowozem na terenie Łodzi. Poznaj odżywianie w wersji keto!

Cateringi dietetyczne dostarczające dietę do Łodzi

Torba Smaku zł 53.00

Torba Smaku

zł 53.00

Dieta ketogeniczna to restrykcyjny plan żywieniowy, który musi być odpowiednio skomponowany, aby przynosił oczekiwane skutki — spalał tłuszcz. Torba Smaku zatrudnia 6 dietetyków klinicznych, którzy znają się na rzeczy! Wiedzą jak odpowiednio opracować dietę, byś mógł cieszyć się efektami odchudzania, i to szybciej niż myślisz! Torbę Smaku tworzą ludzie, którzy łączą pasję do gotowania ze zdrowym odżywianiem. Zaufaj cateringowi, który ma 20-letnie kulinarne doświadczenie. Masz gwarancję, że kucharze zrobią wszystko, aby ich dania przypadły Ci do gustu.

RukolaCatering zł 81.00

RukolaCatering

zł 81.00

Catering keto z prawdziwego zdarzenia. Skorzystaj z wyjątkowej diety przygotowanej specjalnie z myślą o Tobie i popraw swoją sylwetkę oraz wyniki sportowe.

Fit Catering zł 53.00

Fit Catering

zł 53.00

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy? Z planem KETO od Fit Cateringu przyspieszysz spalanie tłuszczu. Przy niskiej podaży węglowodanów dostarczysz wszystkich potrzebnych mikroelementów, pełnowartościowych białek oraz zdrowych tłuszczów! Do przygotowywanie posiłków wykorzystywane są lokalne produkty naturalnego pochodzenia. Zaufaj naszym dietetykom i rozpocznij swoją drogę po lepszą sylwetkę i dobre samopoczucie na co dzień.

Nikt nie zamawia diety keto z Twojego cateringu?

Przyciągamy swoim pozycjonowaniem setki użytkowników dziennie, wiesz co to oznacza? Nasz portal to źródło Twoich potencjalnych klientów!
Możesz ich zaprosić na swoją stronę internetową, jeśli tylko podejmiesz z nami współpracę.
Nie na ma na co czekać, nie pozwól by konkurencja była o krok przed Tobą.

Zamówienie cateringu dietetycznego nigdy nie było tak łatwe

1

Przejdź na stronę wybranego cateringu dietetycznego.

2

Wejdź w panel składania zamówienia.

3

Zaznacz odpowiednią ilość kalorii oraz dni dostaw.

4

Czekaj, aż keto kurier dowiezie Twoją dietę pudełkową pod wskazany przez Ciebie adres

Dlaczego warto zamówić catering ketogeniczny z dowozem do Łodzi?

W przypadku diety ketogenicznej przestrzeganie zasad żywieniowych jest bardzo ważne. Dieta pudełkowa z dostawą pod same drzwi zadba o to, żebyś codziennie otrzymał zestaw właściwie zbilansowanych i pysznych posiłków.

Kiedy wstajesz rano z łóżka, posiłki na cały dzień czekają już pod Twoimi drzwiami. Oznacza to, że nie musisz przejmować się zakupami, komponowaniem jadłospisu, liczeniem kalorii ani gotowaniem! To pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu, który obecnie jest na wagę złota.

Teraz nie musisz także martwić się, że w swoich zestawach trafisz na coś, za czym nie przepadasz. Duża grupa cateringów zapewnia wymianę posiłków. Dzięki takiej personalizacji menu będziesz jadł jedynie to, co lubisz.

Korzyści ze stosowania diety keto

Dieta ketogeniczna to skuteczny sposób na redukcję masy ciała. Nie musisz więc rezygnować z potraw, które lubisz, aby pozbyć się tkanki tłuszczowej. Możesz jeść smacznie, zdrowo i tak jak lubisz.

Zminimalizowanie podaży węglowodanów skutkuje większą efektywnością przez cały dzień  –  szybko dostrzeżesz wzrost energii oraz lepsze samopoczucie, które będą napędzać Cię do działania.

Przejście na dietę ketogeniczną pozwoli Ci zapomnieć o uczuciu ciężkości po jedzeniu. Dzięki diecie posiłkom ketogenicznym możesz jeść tłuste i ciężkie posiłki i przez cały czas czuć się lekko. 

dieta ketogeniczna catering Łódź

O diecie ketogenicznej

Dieta keto to zarówno dieta wysokotłuszczowa, jak i niskowęglowodanowa. Polega na wysokiej zawartości tłuszczów zwierzęcych i roślinnych przy jednoczesnym ograniczeniu spożywania  węglowodanów do potrzebnego minimum. Jej głównym zadaniem jest wprowadzenie organizmu w stan ketozy, który przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej. Oznacza to, że jedząc tłuszcze, spalasz tłuszcz.

Dieta ketogeniczna FAQ

W jaki sposób dieta ketogeniczna?

Nasz organizm w pierwszej kolejności czerpie energię z węglowodanów. Ich ograniczenie wymusza pozyskiwanie energii  z innych źródeł. To sprawia, że ciało przechodzi w stan ketozy. Stan ketozy polega na tym, że organizm zaczyna wykorzystywać tłuszcze, co prowadzi do redukcji masy ciała.

Czym jest stan ketozy?

Ketoza to stan, w którym stężenie ciał ketonowych w naszym krwiobiegu wzrasta, a poziom węglowodanów zostaje ograniczony do minimum.

Czy dieta keto powoduje redukcję masy ciała?

Głównym założeniem diety keto jest redukcja tkanki tłuszczowej, a za tym idzie redukcja masy ciała. Catering ketogeniczny pozwala zrzucić średnio 0.5-1kg w ciągu tygodnia.

Co można jeść na diecie ketogenicznej?

Dieta ketogeniczna bogata jest w posiłki wysokotłuszczowe oraz w pełnowartościowe białka. Ich podstawą są tłuste mięso (wieprzowe, wołowe, drobiowe), golonki i boczki oraz tłuste ryby, a także owoce, warzywa i kiszonki. Do przygotowania dań wykorzystuje się smalec, masło oraz olej kokosowy.

Kto może stosować dietę ketogeniczną?

Dietę ketogeniczną zaleca się:

-osobom chcącym  zredukować masę ciała,

-sportowcom,

-osobom mającym problemy z przyswajaniem cukrów,

-cukrzykom,

-osobom  po udarze.

Kto nie powinien stosować diety keto?

Diety ketogennej nie zaleca się osobom, które:

– mają problemy z wątrobą, nerkami czy trzustką.

Przed rozpoczęciem diety ketogenicznej, należy skontaktować się z lekarzem.

Zamów catering dietetyczny w wersji keto z dowozem pod same drzwi w Łodzi!

Nie wiesz, któremu cateringowi dietetycznemu powinieneś zaufać? Zobacz menu każdego cateringu  i postaw na ten, który  w każdym aspekcie odpowiada Twoim kulinarnym gustom!

Ostatnia aktualizacja strony:

Zamów dietę keto taniej! Zobacz aktualne promocje