Zielony Puzzel zł 87.00

Zielony Puzzel

zł 87.00

Doświadczony zespół cateringu Zielony Puzzel oferuje różnorodne dania w ramach każdej z diet. Dieta ketogeniczna to propozycja dla tych, którzy oczekują szybkich efektów. Zaufaj specjalistom, którzy wkładają serce w przygotowywanie każdego dania. Za cel biorą sobie jakość składników, aby dostarczyć Ci zdrowe, smaczne i zbilansowane posiłki na co dzień. Postaw na podkarpackie smaki, które doskonale sprawdzają się w diecie keto. Koniecznie przetestuj, jeśli mieszkasz w miejscowości, którą obsługuje Zielony Puzzel.

Tajm zł 78.00

Tajm

zł 78.00

Decydując się na dietę keto, zapewne oczekujesz szybkich efektów. Tajm z pomocą dietetyków klinicznych ustali Twoje dzienne zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze, a zwłaszcza tłuszcze, które skutecznie utrzymują stan ketozy. Kucharze Tajma przygotowują posiłki na bazie świeżych i naturalnych produktów, które pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Możesz być pewien, że pudełka od Tajma będą pyszne i syte, a na dodatek pomogą Ci osiągnąć zamierzony cel! Pora na Twój ruch — wybierz odpowiednią kalorykę diety ketogenicznej i zamów jeszcze dziś! Postaw na profesjonalizm i pasję, którymi charakteryzuje się Tajm!

Torba Smaku zł 53.00

Torba Smaku

zł 53.00

Dieta ketogeniczna to restrykcyjny plan żywieniowy, który musi być odpowiednio skomponowany, aby przynosił oczekiwane skutki — spalał tłuszcz. Torba Smaku zatrudnia 6 dietetyków klinicznych, którzy znają się na rzeczy! Wiedzą jak odpowiednio opracować dietę, byś mógł cieszyć się efektami odchudzania, i to szybciej niż myślisz! Torbę Smaku tworzą ludzie, którzy łączą pasję do gotowania ze zdrowym odżywianiem. Zaufaj cateringowi, który ma 20-letnie kulinarne doświadczenie. Masz gwarancję, że kucharze zrobią wszystko, aby ich dania przypadły Ci do gustu.

Ostatnia aktualizacja strony: