Fit Catering zł 53.00

Fit Catering

zł 53.00

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy? Z planem KETO od Fit Cateringu przyspieszysz spalanie tłuszczu. Przy niskiej podaży węglowodanów dostarczysz wszystkich potrzebnych mikroelementów, pełnowartościowych białek oraz zdrowych tłuszczów! Do przygotowywanie posiłków wykorzystywane są lokalne produkty naturalnego pochodzenia. Zaufaj naszym dietetykom i rozpocznij swoją drogę po lepszą sylwetkę i dobre samopoczucie na co dzień.

RukolaCatering zł 81.00

RukolaCatering

zł 81.00

Catering keto z prawdziwego zdarzenia. Skorzystaj z wyjątkowej diety przygotowanej specjalnie z myślą o Tobie i popraw swoją sylwetkę oraz wyniki sportowe.

Pomelo Catering zł 72.00

Pomelo Catering

zł 72.00

Smaczna i odpowiednio zbilansowana dieta ketogeniczna? To właśnie oferuje Ci Pomelo, dowożąc catering dietetyczny prosto pod Twoje drzwi. Dieta keto nie jest tak bardzo straszna, jak ją malują, a zamawiając ją w Pomelo, jesteś pod darmową opieką dietetyków, którzy potrafią doradzić co i jak, kiedy będzie trzeba. Jeżeli nie potrafisz do końca zdecydować się, to jest opcja skorzystania z 5 dni testowych, podczas których uznasz, czy dieta keto na pewno jest dla Ciebie.

Ostatnia aktualizacja strony: