Fit Catering zł 53.00

Fit Catering

zł 53.00

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy? Z planem KETO od Fit Cateringu przyspieszysz spalanie tłuszczu. Przy niskiej podaży węglowodanów dostarczysz wszystkich potrzebnych mikroelementów, pełnowartościowych białek oraz zdrowych tłuszczów! Do przygotowywanie posiłków wykorzystywane są lokalne produkty naturalnego pochodzenia. Zaufaj naszym dietetykom i rozpocznij swoją drogę po lepszą sylwetkę i dobre samopoczucie na co dzień.

Zielony Puzzel zł 87.00

Zielony Puzzel

zł 87.00

Doświadczony zespół cateringu Zielony Puzzel oferuje różnorodne dania w ramach każdej z diet. Dieta ketogeniczna to propozycja dla tych, którzy oczekują szybkich efektów. Zaufaj specjalistom, którzy wkładają serce w przygotowywanie każdego dania. Za cel biorą sobie jakość składników, aby dostarczyć Ci zdrowe, smaczne i zbilansowane posiłki na co dzień. Postaw na podkarpackie smaki, które doskonale sprawdzają się w diecie keto. Koniecznie przetestuj, jeśli mieszkasz w miejscowości, którą obsługuje Zielony Puzzel.

Torba Smaku zł 53.00

Torba Smaku

zł 53.00

Dieta ketogeniczna to restrykcyjny plan żywieniowy, który musi być odpowiednio skomponowany, aby przynosił oczekiwane skutki — spalał tłuszcz. Torba Smaku zatrudnia 6 dietetyków klinicznych, którzy znają się na rzeczy! Wiedzą jak odpowiednio opracować dietę, byś mógł cieszyć się efektami odchudzania, i to szybciej niż myślisz! Torbę Smaku tworzą ludzie, którzy łączą pasję do gotowania ze zdrowym odżywianiem. Zaufaj cateringowi, który ma 20-letnie kulinarne doświadczenie. Masz gwarancję, że kucharze zrobią wszystko, aby ich dania przypadły Ci do gustu.

Ostatnia aktualizacja strony:

Zamów dietę keto taniej! Zobacz aktualne promocje