Dieta ketogeniczna Kuźnia Raciborska

Jednym z najgorętszych trendów dietetycznych jest dieta ketogeniczna, której zasady polegają na zwiększonym spożyciu zdrowych tłuszczy w celu spalenia nadmiaru tkanki tłuszczowej. To przyczynia się do tego, że dieta ketogeniczna to świetny sposób na utratę wagi i zachowanie szczupłej sylwetki.

Zmień nawyki i wykonaj najważniejszy krok w kierunku prawidłowego odżywiania. Pomoże Ci w tym dieta ketogeniczna z dowozem na terenie Kuźni Raciborskiej. Poznaj żywienie w stylu keto!

Cateringi dietetyczne dostarczające dietę do Kuźni Raciborskiej

Nic do wyświetlenia

Nikt nie zamawia diety keto z Twojego cateringu?

Przyciągamy swoim pozycjonowaniem setki użytkowników dziennie, wiesz co to oznacza? Nasz portal to źródło Twoich potencjalnych klientów!
Możesz ich zaprosić na swoją stronę internetową, jeśli tylko podejmiesz z nami współpracę.
Nie na ma na co czekać, nie pozwól by konkurencja była o krok przed Tobą.

Zamówienie diety łatwe jak nigdy wcześniej

1

Przejdź na stronę wybranego cateringu dietetycznego.

2

Przejdź do panelu składania zamówienia.

3

Zaznacz właściwą kaloryczność oraz dni dostaw.

4

Czekaj, aż keto kurier dowiezie Twój catering pod wskazany przez Ciebie adres

Dlaczego warto zamówić catering ketogeniczny z dostawą do Kuźni Raciborskiej?

Dieta ketogeniczną szczególnie wymaga przestrzegania zasad żywieniowych. Dieta pudełkowa z dowozem pod wskazany adres zadba o to, żebyś każdego dnia otrzymał zestaw właściwie zbilansowanych i smacznych dań.

Kiedy wstajesz rano z łóżka, posiłki na cały dzień czekają już pod Twoimi drzwiami. Oznacza to, że nie musisz martwić się zakupami, komponowaniem menu, obliczaniem kalorii ani gotowaniem! To pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu, który w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.

Teraz nie musisz także obawiać się, że w swoich pudełkach trafisz na coś, czego nie lubisz. Duża grupa cateringów oferuje wymianę posiłków. Dzięki takiej personalizacji menu będziesz jadł wyłącznie to, co lubisz.

Korzyści ze stosowania diety keto

Dieta keto to najlepszy sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów. Nie musisz więc odmawiać sobie dań, które lubisz, żeby pozbyć się tkanki tłuszczowej. Możesz jeść pysznie, zdrowo i tak jak chcesz.

Zmniejszona podaż węglowodanów skutkuje większą efektywnością przez cały dzień  –  szybko dostrzeżesz wzrost energii oraz poprawę samopoczucia, które będą napędzać Cię do działania.

Dieta keto sprawi, że zapomnisz o uczuciu ciężkości po posiłku. Dzięki diecie keto posiłkom możesz jeść tłuste i ciężkie posiłki i mimo toprzez cały czas czuć się lekko. 

dieta ketogeniczna catering Kuźnia Raciborska

O diecie ketogenicznej

Dieta keto to zarazem dieta wysokotłuszczowa i niskowęglowodanowa. Oparta jest na wysokiej zawartości tłuszczów zwierzęcych i roślinnych przy jednoczesnym ograniczeniu   węglowodanów do niezbędnego minimum. Jej głównym zadaniem jest wprowadzenie organizmu w stan ketozy, który przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej. Oznacza to, że jedząc tłuszcze, możesz spalać tłuszcz.

Dieta ketogeniczna najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób dieta keto?

Nasz organizm w głównej mierze czerpie energię z węglowodanów. Obniżenie ich poziomu wymusza pozyskiwanie energii  z innych źródeł. To powoduje, że przechodzimy do stanu ketozy. Stan ketozy polega na tym, że organizm zaczyna wykorzystywać tłuszcze, tym samym powodując redukcję wagi, redukcję masy ciała.

Co to jest stan ketozy?

Ketoza to stan, w którym stężenie ciał ketonowych w naszym krwiobiegu wzrasta, a poziom węglowodanów zostaje ograniczony do minimum.

Czy dieta ketogeniczna powoduje redukcję masy ciała?

Najważniejszym zadaniem diety keto jest spalenie tkanki tłuszczowej, a za tym idzie redukcja wagi. Dieta pudełkowa pozwala zrzucić średnio 0.5-1kg na tydzień.

Co jeść na diecie ketogenicznej?

Dieta ketogenna bogata jest w posiłki o wysokiej zawartości tłuszczów oraz w pełnowartościowe białka. Ich podstawą są tłuste mięso (wieprzowina, wołowina, drób), golonki i boczki oraz tłuste ryby, a także warzywa, owoce i kiszonki. Do przygotowania dań wykorzystuje się smalec, masło oraz olej kokosowy.

Dla kogo jest dieta ketogeniczna?

Dietę ketogeniczną zaleca się:

-osobom, które chcą  zredukować masę ciała,

-osobom, które regularnie ćwiczą,

-osobom mającym problemy z przyswajaniem cukrów,

-cukrzykom,

-osobom, które przeszły udar.

Przeciwwskazania do stosowania diety keto?

Diety keto nie zaleca się osobom, które:

– mają problemy z wątrobą, nerkami czy trzustką.

Przed rozpoczęciem diety ketogenicznej, należy skontaktować się z lekarzem.

Zamów catering dietetyczny w wersji keto z dowozem pod same drzwi w Kuźni Raciborskiej!

Zastanawiasz się, której diecie pudełkowej keto powinieneś zaufać? Zobacz menu każdego cateringu  i wybierz ten, który  pełni odpowiada Twoim gustom smakowym!

Kuźnia Raciborska to nie Twoje miasto? Działamy także w innych miastach!

Ostatnia aktualizacja strony: